Розширення асортиментної лінійки

Розширення асортиментної лінійки

17.12.2018

Восени 2018 року ТМ Карапуз розширила свій асортимент пюре і каш випуском новинок.

Серед молочних каш новинкою стала «Каша мультизлакова з дитячим печивом», до складу якої входить 7 злаків: овес, кукурудза, жито, ячмінь, рис, просо і пшениця. Наша каша смачна, ситна і корисна і рекомендована до вживання малюкам з 7-ми місяців.

Серед фруктових пюре новинкою стало пюре «Груша і яблуко» – відмінне джерело вітамінів і мінералів для вашої дитини. Яблуко містить пектин, органічні кислоти, натуральний цукор і клітковину, а груша багата на вітамін С. Наше пюре має ніжну консистенцію і приємний смак. Рекомендовано до вживання малюкам з 4-х місяців.

Новинкою серед овочевих пюре стало пюре «Кабачок». Кабачок називають найбільш гіпоалергенним овочем, тому він є ідеальним вибором для першого прикорму вашого малюка. Крім того, він багатий калієм, каротином, міддю і вітаміном С. Наше пюре з кабачком рекомендовано до вживання малюкам з 4-х місяців.

Також в цьому році ми запустили нову лінійку м’ясних пюре, серед яких «Індичка», «Телятина» і «Ніжне курча». М’ясо є дуже важливим і корисним продуктом харчування для вашого малюка – це джерело вітамінів і мінералів для вашої дитини. Наші пюре мають однорідну структуру і виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів.

Шукайте наші новинки на полицях магазинів!

КАРАПУЗ – ЗА ЗДОРОВ’Я ВАШОГО МАЛЮКА!