Що таке змішане вигодовування?

Що таке змішане вигодовування?

07.12.2018

При підозрі на нестачу молока необхідно розібратися в ситуації і докласти максимум зусиль для збереження грудного вигодовування. Однак, якщо, незважаючи на всі проведені заходи, лактація недостатня і необхідне введення догодовування, тоді вигодовування стає змішаним.

Під змішаним вигодовуванням розуміють годування грудним молоком, якщо його кількість складає не менше 1/5 добового обсягу харчування.

Введення догодовування є стресом для дитини, тому переклад на змішане вигодовування має бути обґрунтованим і проводитися поступово.

На даний час існує широкий вибір сучасних дитячих молочних сумішей, які враховують особливості метаболізму, травлення, а також вікові потреби дитини в макро- і мікроелементах, вітамінах та енергії.

Склад «початкових» сумішей максимально адаптований до грудного молока. Сучасні технології дозволяють створювати продукти, що містять практично всі нутрієнти в кількостях, близьких до їхнього рівня в грудному молоці.

Пам’ятайте, що лікувальні і кисломолочні суміші може призначити тільки лікар після обстеження малюка і постановки відповідного діагнозу.

Вибір штучної суміші – відповідальне рішення, від нього залежить здоров’я малюка, адже харчування малюка в ранньому віці формує обмін речовин, що впливає на його здоров’я все подальше життя.

Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем перш, ніж вибрати суміш для малюка.

Самостійний підбір штучної суміші може привести до негативних наслідків для здоров’я дитини.

КАРАПУЗ – ЗА ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ!