Яку воду краще давати немовляті?

Яку воду краще давати немовляті?

28.11.2018

Від того, яку воду ви даєте дитині, буде залежати його здоров’я і самопочуття. Про звичайну неочищену воду з-під крана не може бути й мови, навіть якщо вона кип’ячена.

Кип’ятіння призводить до руйнування лише частини бактерій, крім того, в такій воді в надлишку містяться хлористі сполуки, дуже шкідливі для маленьких дітей. Небезпечна і вода з відкритих джерел: в ній може бути високий вміст нітратів і бактерій з грунту і інших шкідливих домішок.

І, звичайно, малюкам не можна давати лікувальну мінеральну або газовану воду. Крім того, не підійде вода, очищена у звичайних фільтрах-глечиках, призначених для очищення води для дорослих людей, а також бутильована вода для дорослих. Справа в тому, що до дитячої питної води і до води, яка використовується для приготування дитячого харчування, пред’являються особливі нормативні вимоги.

Дитяча вода:

  • повинна мати збалансований мінеральний склад. Зокрема, кількість солей і їх концентрація в дитячій воді значно нижче, ніж у воді для дорослих;
  • не повинна піддаватися обробці хімікатами;
  • не повинна містити консерванти, в тому числі діоксид вуглецю і срібло;
  • повинна відповідати нормативним величинам за основними показниками води вищої категорії.

Кращим вибором буде спеціальна дитяча бутильована вода, оскільки вона збалансована по мінеральному складу і не вимагає кип’ятіння.

КАРАПУЗ – ЗА ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ!