Як підготувати спальне місце для дитини?

Як підготувати спальне місце для дитини?

10.12.2018

Новонароджений більшу частину свого часу проводить уві сні. Щоб малюку солодко і спокійно спалося, підготуйте для нього спальне місце – не просто красиве і затишне, а в першу чергу безпечне:

  • Над ліжечком не повинно бути поличок, з яких може що-небудь випадково впасти. А щоб необхідні предмети для догляду за малюком були під рукою, їх можна розкласти в кишеньки органайзера, закріпленого на боковину ліжечка.
  • Матрац повинен бути рівним, пружним, в міру м’яким. Подушка немовляті не потрібна і навіть небезпечна. Уві сні, випадково впершись у м’яку пишну подушку носиком, малюк не зможе самостійно підняти і повернути голову.
  • Можна використовувати для сну маленький матрацик – позиціонер, в якому малюк розташовується, немов в гніздечку. М’які бортики кокона оточують дитину з усіх боків, імітуючи затишну тісноту маминого живота. Це пристосування дарує дитині відчуття спокою і тепла.
  • Як фінальний штрихі – можна закріпити на ліжечку м’який бортик і балдахін. Такий комплект створить для малюка затишний, затінений замкнутий простір, захистить його голову від випадкових ударів о стінки ліжечка.
  • Щоб вам було не так тривожно залишати малюка одного в ліжечку навіть на кілька хвилин можна використовувати радіоняню. Поставте дитячий блок радіоняні поруч з ліжечком, а батьківський – візьміть з собою. Як тільки дитина прокинеться, почне крутитися – ви все почуєте.

КАРАПУЗ – ЗА ЗДОРОВ’Я ВАШОГО МАЛЮКА!