Компанія «асоціация дитячого харчування»

Компания «ассоциация детского питания»

Компанія «Асоціація дитячого харчування» існує на ринку України більше 25 років. Більше 20 років Компанія виробляє продукти дитячого харчування під ТМ Карапуз.

Асортимент продукції ТМ Карапуз включає в себе всі групи першого прикорму для дітей у віці від 4 місяців: сухі розчинні каші (молочні і безмолочні), пюре (фруктові та овочеві), соки (фруктові та овочеві).

Діяльність нашого підприємства спрямована на виготовлення безпечних продуктів дитячого харчування на рівні європейських стандартів. На нашому заводі впроваджені Системи управління безпекою харчових продуктів такі, як ISO 22000 (HACCP), ISO 9001 і FSSC 22000, які мають міжнародне визнання в якості найбільш ефективного засобу контролю за харчовою безпекою. Наші Системи HACCP проходять щорічний аудит українськими та зарубіжними органами сертифікації на відповідність міжнародним стандартам ISO: 22000 і FSSC 22000. Якість та стандарти безпеки нашої продукції одні з найвищих в галузі.

Продукція ТМ Карапуз представлена у всіх великих торгівельних мережах України: АТБ, Сільпо, Ашан, Varus, Metro, Велика кишеня, Брусниця, Фуршет та інші. Компанія «Асоціація дитячого харчування» має розвинену дистрибутерську мережу на території України.

Історія компанії

Натисніть на рік для
відображення інформації

1992

рік

Створення Компанії «Асоціація дитячого харчування».

Основним видом діяльності компанії стає поставка продуктів дитячого харчування по вcій території України від таких провідних виробників, як Nutricia, Nestle, Heinz, Similac, Kolinska.

1998

рік

Купівля та реконструкція Херсонського заводу дитячого харчування, історія якого сягає корінням у 1929 рік.

Компанія починає виробництво пюре і соків з натуральнї, якісної сировини під торговою маркою «Карапуз».

2000

рік

Установка на заводі виробничої асептичної лінії Elpo (Італія) для заготівлі напівфабрикату пюре зі свіжих фруктів і овочів власної переробки.

2011

рік

Установка на заводі нової виробничої лінії Tetra Pak (Швеція) для виробництва натуральних соків ТМ Карапуз з овочів та фруктів.

2008

рік

Установка і запуск на заводі сучасного європейського обладнання «GMF GOUDA» (Голландія) для виробництва швидкорозчинних зернових та молочно-зернових каш.

Виведення на ринок широкої асортиментної лінійки дитячих сухих розчинних каш під ТМ Карапуз.

2001

рік

Компанія починає експортувати продукцію під ТМ Карапуз в Росію, Білорусь, Молдову, Румунію та Грузію.

2013

рік

Впровадження на заводі Системи управління якістю готової продукції за стандартами ISO 9001 та ISO 22000.

Виробництво під Private Label продуктів дитячого харчування для роздрібної мережі «Ашан» і дитячих соків ТМ ТЕМА (Danone).

2015

рік

Співпраця з Компанією PepsiCo в галузі виробництва дитячих соків і пюре.

2016

рік

Установка на заводі лінії для водопідготовки, яка забезпечує виробництво води з оптимальним вмістом солей і мінералів. Очищена вода використовується для виробництва соків і пюре ТМ Карапуз.

2018

рік

Комплексний ребрендинг - розширення асортиментної лінійки, а також рестайлінг упаковок та етикеток каш і пюре ТМ Карапуз.

2017

рік

Модернізація процесу виробництва соків, відмова від додавання цукру.

История Компании «ассоциация детского питания»
История Компании «ассоциация детского питания»

Наше виробництво

Свайпніть вбік, щоб
вибрати потрібну категорію

Натисніть на зображення для
відображення інформації