БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА от 250грн.

  • Каша мультизлаковая молочная 5 злаков

Дитяча каша швидкорозчинна без додаткової термічної обробки

Каша суха мультизлакова 5 злаків молочна з біфідобактеріями, мінералами та вітамінами

(для дітей з 6-ти місяців)

Склад: зернове борошно (пшеничне, вівсяне, кукурудзяне, гречане, рисове) 39,5%, молоко сухе знежирене 22,9%, цукор, сироватка молочна демінералізована суха 11,2%, олія кукурудзяна 7%, вітамінний премікс (вітамін А ацетат, вітамін Д3, вітамін Е ацетат, тіамін мононітрат, рибофлавін, піридоксин гідрохлорид, натрій аскорбат, кальцій д-пантенат, фолієва кислота, нікотинамід, вітамін К1, Д-біотин, вітамін В12), мінеральний премікс (мідь, йод, залізо, марганець, селен, цинк), біфідобактерії, ванілін.

*Аналітичні показники можуть змінюватися у залежності від біологічних коливань, характерних для натуральної сировини. Не містить ГМО. Містить глютен.

Схвалено Міністерством охорони здоров’я України для харчування дітей.

Попередження про безумовну перевагу грудного вигодовування: Найкращим харчуванням для дітей грудного віку є материнське молоко! Перед  застосуванням проконсультуйтесь з лікарем. Упаковані в захисному середовищі.

Рекомендації щодо вживання: для харчування дітей віком від 6-ти місяців.

Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування.

 

Спосіб приготування: Прокип’ятіть посуд протягом від 3-5 хв. Налийте в тарілочку (пляшечку) 180 мл кип’яченого молока (чи кип’яченої води), охолоджених до 45 °С – 50 °С (рекомендуємо дотримуватися температурного режиму, оскільки при вищій температурі кип’яченого молока або води можливі утворення грудочок в готовому продукті). Керуючись таблицею годування, насипте в тарілочку (пляшечку) потрібну кількість ложок сухого продукту та доведіть до необхідної для Вас густини. Перемішайте кашу до утворення однорідної маси, остудіть суміш до температури годування 37 °С і продукт готовий до вживання. З метою уникнення грудочок в готовому продукті рекомендуємо засипати сухий продукт в тарілочку (пляшечку) з кип’яченим молоком (кип’яченою водою) рівномірно по одній ложці, домагаючись повного розчинення кожної ложки продукту. Щоб отримати густіший продукт рекомендується збільшувати кількість ложок сухого продукту, що закладаються, до максимальних 6ложок на 180 мл. Рекомендується готувати кашу безпосередньо перед кожним годуванням. Готова каша, що залишилась після годування, не повинна використовуватися для наступного годування.

Кількість продукту на одне годування:

- з 6 міс. до 8 міс.:   30 г сухого порошку (3 столових ложки) та 180 мл кип’яченого молока або кип’яченої води;

- з 8 міс. до 12 міс.: 40 г сухого порошку (4 столових ложки) та 180 мл кип’яченого молока або кип’яченої води .

Термін, умови зберігання та використання: закриту упаковку зберігати за температури від 2°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75% протягом 12 місяців від дати виготовлення. Після приготування каші пакет щільно закрити.  Відкритий пакет зберігати  щільно закритим за температури не вище 25°С і відносній вологості повітря не більше 75% у сухому прохолодному місці не більше 3-х тижнів.

Маса нетто: див. на упаковці.

Дата виробництва, пакування та строк придатності: 250г

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Каша мультизлаковая молочная 5 злаков

  • Производитель: Карапуз
  • Код товара: 5 злаков молочная
  • Доступность: На складе
  • 43.50грн.