БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА от 250грн.

  • Каша молочная манная с фруктами

Дитяча каша швидкорозчинна без додаткової термічної обробки

Каша суха манна молочна з фруктами

 (для дітей з 5-ти місяців)

 

Склад: крупа манна (42%), молоко сухе знежирене (22%), цукор, пюре яблучне (10%), олія кукурудзяна (7%), груша суха, банан сухий, ванілін.

 

Не містить ГМО.

Схвалено Міністерством охорони здоров’я України для харчування дітей.

Попередження про безумовну перевагу грудного вигодовування: Найкращим харчуванням для дітей грудного віку є материнське молоко!

Містить глютен.

Упаковані в захисному середовищі.

Перед  застосуванням проконсультуйтесь з лікарем.

Рекомендації щодо вживання: для харчування дітей віком від 5-ти місяців.

Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування.

 

Спосіб приготування: Прокип’ятіть посуд протягом від 3-5 хв. Налийте в тарілочку (пляшечку) 180 мл кип’яченого молока (чи кип’яченої води), охолоджених до 45 °С-50 °С (рекомендуємо дотримуватися температурного режиму, оскільки при вищій температурі кип’яченого молока або води можливі утворення грудочок в готовому продукті). Керуючись таблицею годування, насипте в тарілочку (пляшечку) потрібну кількість ложок сухого продукту та доведіть до необхідної для Вас густини. Перемішайте кашу до утворення однорідної маси, остудіть суміш до температури годування 37 °С і продукт готовий до вживання. З метою уникнення грудочок в готовому продукті рекомендуємо засипати сухий продукт в тарілочку (пляшечку) з кип’яченим молоком (кип’яченою водою) рівномірно по одній ложці, домагаючись повного розчинення кожної ложки продукту. Щоб отримати густіший продукт рекомендується збільшувати кількість ложок сухого продукту, що закладаються, до максимальних 6 ложок на 180 мл. Рекомендується готувати кашу безпосередньо перед кожним годуванням. Готова каша, що залишилась після годування, не повинна використовуватися для наступного годування.

Кількість продукту на одне годування:

- з 5 міс. до 6 міс.: 20 г сухого порошку (2 столових ложки) та 180 мл кип’яченого молока або кип’яченої води;

- з 6 міс. до 8 міс.:   30 г сухого порошку (3 столових ложки) та 180 мл кип’яченого молока або кип’яченої води;

- з 8 міс. до 12 міс.: 40 г сухого порошку (4 столових ложки) та 180 мл кип’яченого молока або кип’яченої води.

Термін, умови зберігання та використання: закриту упаковку зберігати за температури від 2 °С до 25 °С та відносній вологості повітря не більше 75 % протягом 12 місяців від дати виготовлення. Після приготування каші пакет щільно закрити. Відкритий пакет зберігати  щільно закритим за температури не вище 25 °С і відносній вологості повітря не більше 75 % у сухому прохолодному місці не більше 3-х тижнів.

Маса нетто: 250г.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Каша молочная манная с фруктами

  • Производитель: Карапуз
  • Код товара: Манная
  • Доступность: На складе
  • 43.50грн.